Turistické cíle v Krkonoších

Úvodní strana

Aktuality

Čapkova chata

Javoří mlýn

Zimní sporty

Turistické cíle

Ceník ubytování

Rezervace chat

Kontakty

NašeHory.cz - největší český nezávislý průvodce po českých a slovenských horách AQUAPARK Špindlerův Mlýn - www.aquaparkspindl.cz

Areál AQUAPARKU Špindlerův Mlýn Vám nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se třemi tobogány včetně člunového tobogánu. K dispozici jsou i malá a velká vířivka, divoká řeka, vlnobití a další atrakce. V areálu AQUAPARKU Vám dále můžete využít saunu, páru, masáže či solárium. Všechny atrakce mimo masáže jsou v ceně vstupenky. 

AQUAPARK Špindlerův Mlýn - bazénAQUAPARK Špindlerův Mlýn - saunaAQUAPARK Špindlerův Mlýn - vířivka


RELAXPARK Pec pod Sněžkou - www.relaxpark.cz

Horská bobová dráha dlouhá 900m, na její vrchol se přepravíte vlekem, tři nerezové skluzavky, každá o délce cca 55 metrů jsou určené nejen pro děti, ale i pro dospěle, megatrampolíny a lanové centrum Monkey park. To vše a mnoho další zábavy vám nabízí Relaxpark Pec pod Sněžkou.

RELAXPARK Pec pod Sněžkou - bobová dráhaRELAXPARK Pec pod Sněžkou - trampolínyRELAXPARK Pec pod Sněžkou - lanové centrum


ZOO Dvůr Králové - www.zoodvurkralove.cz

Oživte si vzpomínky z dětství, kdy jste snili o dobrodružných výletech mezi divoká zvířata a sny si částečně plnili, když vás rodiče vzali o víkendu do zoo. V ZOO Dvůr Králové vás čeká tajuplná Afrika, aniž byste museli cestovat přes devatero hor a devatero řek.

ZOO Dvůr Králové - zebryZOO Dvůr Králové - Hulman jávskýZOO Dvůr Králové - nosorožci


Krkonošské muzeum v Jilemnici - www.kmjilemnice.cz

Krkonošské muzeum v Jilemnici zachycuje historii, lidovou kulturu západních Krkonoš a v rozsáhlé expozici také počátky lyžování v českých zemích. Bylo založeno v roce 1891 v souvislosti s prvními přípravami na Národopisnou výstavu českoslovanskou v Praze.

Krkonošské muzeum v JilemniciKrkonošské muzeum v Jilemnici - expoziceKrkonošské muzeum v Jilemnici - betlém